Spotkanie ZWM 17-23.04

W ostatnich dniach na osiedlu Vis a Vis odbyły się dwa spotkania Zarządu Wspólnoty z Zarządcą oraz z firmą YLC i wykonawcami osiedla.

Pierwsze spotkania miało na celu ustalenie planu zagospodarowania osiedla. W szczególności chodziło o dokonanie pewnych korekt w nasadzonej zieleni na osiedlu. Postanowiliśmy przesadzić istniejące brzozy z środka w inne miejsce, ponieważ ich korzenie mogą zaszkodzić powierzchni garażu. Chcemy również wymienić niektóre krzewy na inne ze względu, iż są suche, ciężkie w utrzymaniu i mało estetyczne.  Ustaliliśmy również konieczność zakupu dodatkowych ławek i koszy oraz wymianę w najbliższym czasie piasku na placu zabaw.

Jeśli  posiadają Państwo firmę lub znają Państwo kogoś kto mógłby zająć się aranżacja naszego osiedla prosimy o kontakt.

Drugie spotkanie jakie odbyło się na osiedlu dotyczyło przeglądu zewnętrznego osiedla i spisaniu nowopowstałych usterek.  Najistotniejsze niedociągnięcia jakie są jeszcze na terenach zewnętrznych, które spisano do protokołu to:

  1. Rdzewiejąca konstrukcja  zadaszenia garażu.
  2. Rdzewiejące  barierki schodów pomiędzy blokiem  A i B.
  3. Źle funkcjonujące bramy.
  4. Popękana kostka brukowa.
  5. Odpadająca struktura na tarasach.
  6. Poprawa docieplenia pomiędzy budynkami A i B.

Pozostałe mniej istotne usterki również zostały spisane do protokołu i przekazane do firmy YLC.